FAALİYETLER

GESİFED 6. Olağan Seçimli ve Mali Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

Denizli merkezli olan Güney Ege Sanayiciler ve İşadamları Federasyonu (GESİFED), 27.02.2016 Cumartesi günü 6. Olağan Seçimli ve Mali Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Federasyon üyeleri ile bir araya gelinen genel kurul öncesinde GESİFED’in 4. yılı kutlandı.  
 
İstanbul Merkezli Türk Girişim ve İş Dünyası (TÜRKONFED) üyesi olan Denizli, Muğla ve Aydın illerini kapsayan GESİFED bünyesinde Denizli Genç İşadamları Derneği(DEGİAD), Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği(DESİAD), Denizli İş ve Meslek Kadınları Derneği(DENSOR), Girişimci Kadınların Desteklenmesi Derneği(GİKAD), Aydın Girişimci Kadınlar Derneği(AGİKAD), Türk Sanayiciler ve İşadamları Derneği(TÜSİAD) ve geçen yıl federasyonumuza katılan Denizli İnşaat Malzemesi Satıcıları Derneği (DİMSİAD) bulunmaktadır.  
 
Muğla ve Aydın bölgelerinden daha fazla üye dernek edinme çalışmalarının devam ettiği, sektörel ve bölgesel kalkınma için projeler üretilmeye başlandığı Gültekin Okay Salgar tarafından anlatıldı. GESİFED’in İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen “Girişimim Geleceğim” konulu projesi GESİFED Genel Sekreteri Elif Zora tarafından üyeler ile paylaşıldı. Eylül ayında hazırlıklarına başlanan projenin amacı Denizli’nin sahip olduğu sanayi birikiminin sürdürülebilir girişimcilik ve destek mekanizmaları aracılığı ile genç girişimcilere aktarılması yoluyla genç girişimciliğin gelişmesine katkıda bulunmaktır. 
 
GESİFED’in yeni yönetimi; “Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Okay SALGAR, Başkan Yardımcısı Aysun Nalbant, Başkan Yardımcısı Emel Uşaklı, Sayman İzzet Özet, Genel Sekreter Orçun Alptekin, Üyeler Denizli Genç İşadamları Derneği (DEGİAD) adına Melek Sözkesen ve Serdar Ekiz, Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği (DESİAD) adına Hasan Kasapoğlu, Okan Konyalıoğlu ve Şule Yılmaz, Denizli İnşaat Malzemesi Satıcıları Derneği (DİMSİAD) adına Sedat Doğaç, Girişimci Kadınların Desteklenmesi Derneği (GİKAD) adına Ayşe Merih Balkanay, İş ve Meslek Kadınları Derneği-Denizli Soroptimist Kulüp adına Özlem Köseoğlu ve Bilge Başöz, Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) adına Naile Göçen Çukurova” şeklinde oldu. < Geri


GESİFED Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu
Kınıklı Mah. Ulus Cad. Yürekten Apt. No:125/1 Pamukkale / DENİZLİ / TÜRKİYE
Tel: (258) 212 80 97
Faks: (258) 213 87 84
info@gesifed.org.tr | www.gesifed.org.tr

Bizi Takip Edin :