FAALİYETLER

Güney Ege Sanayiciler ve İşadamları Federasyonu (GESİFED) Yönetim Kurulu Üyeleri, Aydın Genç İşadamları Derneği (AYGİAD)'ne ziyarette bulundu.

09.01.2017 tarihinde Güney Ege Sanayiciler ve İşadamları Federasyonu (GESİFED) Yönetim Kurulu Üyeleri, Aydın Genç İşadamları Derneği (AYGİAD)'ne ziyarette bulundu. Ziyarette AYGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Pehlivan ve Yönetim Kurulu Üyelerine Denizli, Muğla, Aydın bölgelerini kapsayan ve Denizli merkezli tek federasyon olan GESİFED tanıtıldı. Ziyarete GESİFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Aysun Nalbant, GESİFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Aydın Girişimci Kadınlar Derneği (AGİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Emel Uşaklı, GESİFED Yönetim Kurulu ve TÜSİAD Üyesi Naile Göçen Çukurova, GESİFED Yönetim Kurulu Üyesi ve Denizli Genç İşadamları Derneği (DEGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Melek Sözkesen, GESİFED ve Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği (DESİAD) Yönetim Kurulu Üyesi Okan Konyalıoğlu, GESİFED Yönetim Kurulu Üyesi Bilge Başöz ve GESİFED Yönetim Kurulu Üyesi Özlem Köseoğlu katıldı.  
 
GESİFED Başkan Yardımcısı Aysun Nalbant tarafından; GESİFED’in Denizli Genç İşadamları Derneği(DEGİAD), Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği(DESİAD), Denizli İş ve Meslek Kadınları Derneği(DENSOR), Girişimci Kadınların Desteklenmesi Derneği(GİKAD), Aydın Girişimci Kadınlar Derneği(AGİKAD), Türk Sanayiciler ve İşadamları Derneği(TÜSİAD) ve Denizli İnşaat Malzemesi Satıcıları Derneği (DİMSİAD) ‘ni üye olarak barındırdığı ve GESİFED’in, bünyesinde 24 federasyon, 186 dernek, 24,100 iş insanı ve 40 bine yakın şirketin yer aldığı İstanbul Merkezli Türk Girişim ve İş Dünyası (TÜRKONFED) üyesi olduğu aktarıldı.  
Bölgenin kalkınması için atılacak adımların konuşulduğu toplantıda sanayici ve işadamlarını birleştirme çağrısı yapıldı. Güney Ege’de bulunan aynı amaçlara sahip dernekleri federasyon çatısı altında toplamayı amaçladıklarını belirten Nalbant, “Sanayici ve iş dünyasının sorunlarına ortak olup çözüm bulup, projeler üreterek bölgenin kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla federasyonun 5 yıl önce kurulduğunu belirtti. 
 
AYGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Pehlivan ziyaretlerinden dolayı GESİFED Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederek derneğinin gerçekleştirdiği projelerden bahsetti.  < Geri


GESİFED Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu
Kınıklı Mah. Ulus Cad. Yürekten Apt. No:125/1 Pamukkale / DENİZLİ / TÜRKİYE
Tel: (258) 212 80 97
Faks: (258) 213 87 84
info@gesifed.org.tr | www.gesifed.org.tr

Bizi Takip Edin :