FAALİYETLER

GESİFED Ege Hikayesi Projesi Denizli Rotası, 7-8 Aralık 2019

GÜNEY’İN EGE HİKAYESİ BAŞLADI 
 
GESİFED'in, Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından desteklenen ve turizmi odak noktasına alan EGE HİKAYESİ Projesi kapsamında düzenlenen Denizli Tanıtım Rotası, projenin ulusaldaki danışma kurulu üyeleri, yürütme kurulu üyeleri ve farklı alanlarda uzman kişiler ile deneyimlendi.  
 
Ege Hikayesi Projesi, Aydın, Muğla, Denizli bölgesinde sosyal, kültürel, doğal, tarihi ve ekonomik alanda gelişimi - değişimi artırmayı - beslemeyi ve yurtiçi ve yurtdışında bu bölgenin değerini üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır.  
 
Denizli Rotası için maddi manevi tüm destekleriyle GESİFED in ardında duran; Denizli Büyükşehir Belediyesi, Merkezefendi Belediyesi, Pamukkale Belediyesi, Babadağ Belediyesi, Buldan Belediyesi, Kale Belediyesi, Denizli Ticaret Odası, Denizli Ticaret Borsası, Denizli İhracatçılar Birliği, Denizli Sanayi Odası, Babadağlı Sanayici ve İş Adamları Derneği, Laodikya Antik Kenti Kazı Başkanlığı gibi kurum ve kuruluşların desteğiyle, 7-8 Aralık 2019 tarihlerinde, Denizli’nin geçmişten günümüze taşınan doğal, tarihi, kültürel yerleri, sanayi tesisleri, el sanatları atölyeleri gezildi, yöresel lezzetler yerinde tadıldı, el sanatları örnekleri görüldü.  < Geri


GESİFED Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu
Kınıklı Mah. Ulus Cad. Yürekten Apt. No:125/1 Pamukkale / DENİZLİ / TÜRKİYE
Tel: (258) 212 80 97
Faks: (258) 213 87 84
info@gesifed.org.tr | www.gesifed.org.tr

Bizi Takip Edin :